۱۳۹۹ شنبه ۴ بهمن     [En]

اولین دفاعیه از پایان نامه ارشداولین دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی مرکز لشت نشا-زیباکنار در رشته مهندسی مکانیک از پایان نامه خود با موفقیت دفاع نمودند
در اولین جلسه دفاعیه که در تاریخ 4 مهر 1395 برگزار گردید جناب آقای علیرضا میرباقری دانشجوی رشته مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی از پایان نامه خود به راهنمایی جناب آقای دکتر ابوالفضل درویزه و مشاوره آقای دکتر سینا گوهری راد با موضوع " تحلیل و بررسی نمودار حد شکل دهی به کمک معیار تسلیم فلزات نرم" با موفقیت دفاع نمودند.

در این جلسه که با حضور معاونت محترم دانشگاه جناب آقای دکتر بیژن حسنی و جناب آقای دکتر رضا احمدزاده و مدیر گروه محترم کارشناسی ارشد مکانیک جناب آقای دکتر حنیفی و جمعی از دانشجویان کارشناسی ارشد مکانیک برگزار گردید، جناب آقای دکتر مجید علی طاولی به عنوان داور حضور داشتند.

در انتها پس از ارائه پایان نامه و برگزاری جلسه پرسش و پاسخ به این پایان نامه نمره عالی اعطا گردید.

همچنین در دومین جلسه دفاعیه که دقایقی بعد برگزار گردید جناب آقای مهدی زاهدفر دانشجوی رشته مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی از پایان نامه خود به راهنمایی جناب آقای دکتر کاوه حنیفی و مشاوره آقای دکتر سینا گوهری راد با موضوع "بررسی ارتعاش آزاد صفحات الیاف فلزی چند لایه تقویت شده با نانولوله های کربنی با استفاده از روش های تحلیلی و عددی " با موفقیت دفاع نمودند. در این جلسه نیز جناب آقای دکتر مجید علی طاولی به عنوان داور حضور داشتند. ایشان نیز با اعلام نظر اساتید راهنما و مشاور و داور موفق به کسب نمره عالی گردیدند.

3957
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر شما :